UPDATE:

Takže vojenský stan sme zohnali(kúpili v Martine) a je 6x6m veľký. Termín teda zostáva 17.11.2017 o 11.00-12.00 hod. Kto chce pomôcť , alebo sa len tak vypariť z domu skôr, môže prísť cca. od 9.00 hod. sa tam budeme snažiť zložiť stan a iné veci stupídne.Na obed sa budú podávať 3 druhy varených – pečených klobás, pre deti určite nejaké kuracie cecky v páci a ešte uvažujeme , že bude aj zopár špekačiek. Je možné , že sa bude variť aj malý kotlík držkového gulášu , alebo iná špeciálna vec. Kto vie zohnať, alebo prispieť pitným režimom je to vítané. Bude sa variť víno (Dano je guru), čaj. 

Prinesú sa ja nejaké tie lopaty rýle a pokúsime sa ešte trochu dorovnať tú pláž rozbagrovanú – to bude taká rozcvička.Prípadné otázky kľude píšte na ladovemedvede@ladovemedvede.eu , alebo volajte Mirovi,Mariovi.


Zatiaľ ešte nemáme presne dohodnutý termín ani obsah,ale hneď ako to bude to sem aj do kalendára pridáme.Stačí si pridať kalendár kúpania do svojho mobilu a dozviete sa to určite včas.

PS:Zháňame vojenský stan na takéto naše akcie hádam zoženieme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.