Po chvíľke relaxu a po zmierení sa s realitou , že voda nám pomaly a isto hádam aj zovrie sme sa odhodlali na ďalšiu akciu. Napadlo nás , že spravíme pilotnú akciu MDD pre  deti medveďov.Čo čert nechcel,ale asi to tak malo byť ďalší medveď sa rozhodol oslávit svoje 18te narodeniny (20+10 v skutočnosti) a tak sme sa ako uvedomelí občania rozhodli vy-share-ovať náklady a spojiť našu MDD s jeho 18kou…  🙂

MDD pre deti dopadlo podľa hodnotenia zúčastnených juniorov nadmieru dobre , že až sa bojíme čo o rok , lebo laťku sme nastavili hóóódne vysoko (ale na niečo prídeme určite na to dám krk). Veď posúďte aj vy. Na obed museli byť čerstvo urobené nugetky+hranolky a pre ostatok zvačša staršinu držkový guláš, grilované cecky a klobásky. Ako hlavný nápoj povolené pre deti 1 x coca cola a zvyšok podľa uváženia,dospeláci od narazeného suda až po lampový olej(energia) všetko ostatné. K tomu nejaké tie súťaže a sladkosti podľa uváženia.K tomu na vytrávenie skákací hrad a keď extrém tak extrém – nafučka pre hádam celé osadenstvo a šup sa kúpať. Áno važení nešibe nám voda bola poctivo zmeraná(certifikovaným digitálnym meračom priamo z PRC – people republic of china) a mala neuveriteľných 23,7C v hĺbke 1m.Kúpanie bolo až do neskorých poobedných hodín podľa vlastného uváženia a k tomu masívny samoobčerstvovací režim, kde každí pil čo vládal a chcel (ano aj džúsy a iné nealko).

Asi najväčšiu výpovednú hodnotu má fotogalérka, tak šup môžete sa inšpirovať aj ostatní ako má  vyzerať MDD kde réžiu majú v prvom rade vaše deti.

DSC_0186

one responses

  1. zelmar píše:

    Komenty blbé reči odkazy a iné srač.y môžete písať sem. Napríklad žiadosti o vymazanie fotky 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.